środa, 23 październik 2019

I Mokotowskie Rodzinne Zawody Strzeleckie

 

      W dniu 14.05.2016 r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „COVER” w Warszawie przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA odbyły się rodzinne zawody w strzelaniu z kbks-brno w pozycji stojącej na dystansie 25.

 

W zawodach startowali uczniowie gimnazjów i liceum będących członkami sekcji strzeleckiej OPP 70, którzy wraz z rodzicem lub pełnoletnim rodzeństwem tworzyli 2-osobowe drużyny.

 

Zawodnicy startowali w kategorii generalnej, indywidualnej – junior i senior, a także w kategorii drużynowej. Klasyfikacja drużynowa obejmowała zbiorczy wynik strzelań dziecka i osoby dorosłej.

 

Mokotowskie zawody poprzedzone były kwalifikacjami uczestników sekcji strzeleckiej, które odbyły się 23 kwietnia oraz 7 maja w czasie zajęć treningowych. Prawo do startu w zawodach finałowych uzyskało 10 osób z najlepszymi wynikami strzelań kwalifikacyjnych a tym samym prawo do zgłoszenia osoby dorosłej do swojej drużyny.

 

Organizatorem zawodów strzeleckich było Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 70, natomiast zawody obsługiwali Pani Teresa Dudkowska i Pan Włodzimierz Melion.

Podczas zawodów uczestnikom dopisywały humory, a po ich zakończeniu wszyscy wyrazili chęć ponownego startu w przyszłym roku szkolnym.

Zwyciężczynią zawodów została juniorka Klaudia Maziewska z wynikiem 89 pkt, która zdobyła nagrodę główną , strzelanie z pistoletu GLOCK-17.

Poniżej przedstawiam wyniki w klasyfikacji drużynowej oraz junior, senior i drużynowej.


                                                                                                                   Włodzimierz Melion

  

W y n i k i  zawodów

senior

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

Cezary Kendzior

83

1

Jacek Miroński

76

2

Aleksander Reznik

75

3

 

junior

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

uwagi

Klaudia Maziewska

89

1

Krzysztof Kosiorek

84

2

3 x 10; 2 x 9; 2 x 8

Łukasz Kendzior

84

3

3 x 10; 2 x 9; 3 x 8

Jeżeli dwóch strzelców osiągnęło ten sam wynik, to wygra ten zawodnik, który ma największą ilość przestrzelin do każdego pierścienia tarczy w porządku malejącym.


drużyn rodzinnych

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

uwagi

Łukasz Kendzior & Cezary Kendzior

167

1

Jędrzej Miroński & Jacek Miroński

152

2

Marek Szymański & Leszek Szymański

148

3

Jeżeli dwóch strzelców osiągnęło ten sam wynik, to wygra ten zawodnik, który ma największą ilość przestrzelin do każdego pierścienia tarczy w porządku malejącym.

 

 

Plan zajęć stałych w roku szkolnym 2018/2019
Siedziba OPP 70 (ul. Narbutta 65/71)
Rodzaje zajęć Miejsce Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Imię i nazwisko instruktora
Akrobatyka 1 S. gimn.
Lewa
  15:30 - 16:15   15:30 - 16:15   Aleksandra Borcz
Akrobatyka 2   16:25 - 17:10   16:25 - 17:10  
Nauka gry na gitarze 1 s. 103   14:00-17:10   14:00-17:10   Arkadiusz Górka
Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu s. 103 16:00 - 17:40         Kamil Mąkosza
Siatkówka S. gimn.
Prawa
15:20 - 16:50         Włodzimierz   Melion
Gry zespołowe   15:20-16:05     15:20-16:05
Piłka nożna   16:15-17:00     16:15-17:00
Strzelectwo (co druga sobota) 209         sobota 10:00 - 14:15
Język hiszpański 208   17:00-17:45   17:00-17:45   Halina Olszewska
Taniec nowoczesny Zespół S. G. Lewa     15:20-16:50     Agnieszka Penczonek
Hip - hop S. gimn.
Prawa
    17:00-17:45    
Taniec nowoczesny (ponadpodst.)     17:50-18:35    
Taneczna grupa teatralna S. G. Lewa         sob/ndz 13:00 - 15:15
Matma mnie kręci (licealiści) 208   16:15-17:00       Beata Pisarska
Badminton S. G. Prawa 17:00-17:45 17:05-17:50      
Angielski w zabawie 208   16:30-17:15        
Język angielski 208       17:00-17:45  
Język niemiecki 207       16:30-18:05   Joanna Tołczyk
1) Godziny rozpoczęcia zajęć poszczególnych wychowanków są ustalane indywidualnie
        Plan może ulegać doraźnym zmianom