środa, 23 październik 2019

WYDARZENIA 2017 rok

II Mokotowskie Rodzinne Zawody Strzeleckie

W dniu 25.03.2017r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „COVER” w Warszawie przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA odbyły się zawody w strzelaniu z kbks-brno w pozycji stojącej na dystansie 25 m.

W zawodach startowali uczniowie gimnazjów i liceum będących członkami sekcji strzeleckiej OPP Nr 70 oraz jedno z rodziców.

Zawodnicy startowali w kategorii indywidualnej – junior, senior, a także w kategorii drużynowej. Klasyfikacja drużynowa obejmowała zbiorczy wynik strzelań dziecka i osoby dorosłej.

Mokotowskie zawody poprzedzone były kwalifikacjami uczestników  sekcji strzeleckiej, które odbyły się na przełomie lutego i marca w czasie zajęć treningowych. Prawo do startu w zawodach finałowych uzyskało 10 osób z najlepszymi wynikami strzelań kwalifikacyjnych a tym samym prawo do zgłoszenia osoby dorosłej do swojej drużyny.

Organizatorem zawodów strzeleckich jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 70, natomiast zawody obsługiwali: Pani Teresa Dudkowska, Pani Małgorzata Kosman i Pan Włodzimierz Melion - sędzia główny zawodów.

Zwycięzcą zawodów został junior Krzysztof Kosiorek z wynikiem 90 pkt, który zdobył nagrodę główną - strzelanie z pistoletu GLOCK-17.

Nagrody oraz  puchary i statuetki,  a także  pamiątkowe dyplomy   będą wręczone w dniu 22.04. 2017 r. podczas Dnia Otwartym OPP 70.

Poniżej przedstawiam wyniki w klasyfikacji drużynowej oraz junior i senior.

Włodzimierz Melion

Drużyna

L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce Suma punktów drużyny Miejsce

4 Krzysztof Deleska 1 x x x x x x x x x 1 10

Dnia 16 marca 2017 r. Zespół OPP 70 "Odjazd" pod kierownictwem Agnieszki  Penczonek zajął I miejsce w Konkursie Tanecznym - web

Gratulacje dla zespołu i Pani Agnieszki Penczonek - instruktorki.

Zespół OPP 70 w choreografii "Motyle" pod kierownictwem Agnieszki  Penczonek zajął III miejsce na Konkursie Tanecznym

w ramach XII  Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Mokotowa.