WYDARZENIA rokU SZK. 2020/2021

>>> III miejsce Zespołu Leśne Ludki z Przedszkola nr 69 za taniec „Maryneczka” (kategoria przedszkola) - przygotowanie Pani Małgorzata Kosman

>>> Wyróżnienie za dzikość w tańcu – Zespół Białe Orły ze Szkoły Podstawowej nr 190 choreografia „Taniec westernowy” (kategoria przedszkola) - przygotowanie Pani Małgorzata Kosman

>>> I miejsce Alicji Chmiel - choreografia „Kopciuszek” (kategoria kl. 1 - 3) przygotowana przez Panią Agnieszkę Penczonek

>>> Wyróżnienie za świadome i zgodne z zasadami dramaturgii użycie rekwizytu oraz za kompozycję – OPP 70 DANCE TEAM - choreografia „Pod osłoną” (kategoria kl. 4 - 6) przygotowana przez Panią Agnieszkę Penczonek

>>> II miejsce Barbary Chojnackiej - choreografia „Połączenie” (kategoria kl. 7 - 8) przygotowana przez Panią Agnieszkę Penczonek

>>> III miejsce Zuzanny Jaroszek - choreografia „Lustro” (kategoria kl. 7 - 8) przygotowana przez Panią Agnieszkę Penczonek

>>> II miejsce Hanny Nowackiej i Dominiki Dymińczuk - choreografia „Wdzięczność” (kategoria klasy ponadpodstawowe) przygotowana przez Panią Agnieszkę Penczonek

WYDARZENIA rokU SZK. 2019/2020

WYDARZENIA roku SZK. 2018/2019

WYDARZENIA rokU SZK. 2017/2018

WYDARZENIA rokU SZK. 2016/2017

WYDARZENIA rokU SZK. 2015/2016

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
strzelec 2018 afisz big


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 07.04.2018r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „COVER” w Warszawie przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA odbyły się zawody w strzelaniu z kbks w pozycji stojącej na dystansie 25 m – 5 strzałów próbnych, 10 strzałów ocenianych.

W zawodach startowali uczniowie szkół różnych szczebli należący do sekcji strzeleckiej OPP Nr 70 oraz jedno z rodziców w sumie 30 osób.

  Zawodnicy startowali w kategorii indywidualnej – open, junior, senior, a także w kategorii drużynowej. Klasyfikacja drużynowa obejmowała zbiorczy wynik strzelań dziecka i osoby dorosłej.

Mokotowskie zawody poprzedzone były kwalifikacjami uczestników  sekcji strzeleckiej, które odbyły się w   marcu w czasie zajęć  sekcji strzeleckiej. Prawo do startu w zawodach finałowych uzyskało 15 osób z najlepszymi wynikami strzelania kwalifikacyjnego. Osoby te uzyskały tym samym prawo do zgłoszenia osoby dorosłej do swojej drużyny.

Głównym organizatorem zawodów strzeleckich był Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy SP Nr 70 Pan Krzysztof Gąsiorek natomiast zawody obsługiwali Pani Teresa Dudkowska i Pan Włodzimierz Melion- sędzia główny zawodów. Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Dzielnicy Warszawa-Mokotów Pan Bogdan Olesiński.

Podwójnym zwycięzcą zawodów w klasie” open” i w klasie” senior” został Pan Robert Kamiński z wynikiem 99 pkt.  Natomiast w  klasie junior – wygrała koleżanka Klaudia Maziewska z wynikiem 93 pkt.   która zdobyła nagrodę główną, strzelanie z pistoletu GLOCK-17.  

W klasyfikacji drużynowej  zwyciężyli  Klaudia i Bogdan Maziewscy  z wynikiem 184 pkt. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy odebrali z rąk dyrektora OPP 70 Pana Krzysztofa Gąsiorka dyplomy uczestnictwa.

  W dniu 21.04.2018r. (sobota) odbędzie się uroczyste podsumowanie zawodów strzeleckich, na których wręczone zostaną puchary, medale oraz dyplomy.

  

Poniżej przedstawiam wyniki w klasyfikacji drużynowej oraz kategorie open, junior i senior.

                                                                                                                   Włodzimierz Melion

Wyniki III Mokotowskich Zawodów Rodzinnych OPP 70  
Klasyfikacja drużynowa  
L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Suma punktów drużyny Miejsce  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
1 Maziewska Klaudia  10 10 10 9 9 9 9 9 9 9 93 184 1  
2 Maziewski Bogdan 10 10 9 9 9 9 9 9 9 8 91  
3 Jadczak Jan  10 10 10 10 10 9 8 8 7 7 89 181 2  
4 Jadczak Edyta 10 10 10 9 9 9 9 9 9 8 92  
5 Marchel Kamila  9 9 9 8 8 7 7 6 5 3 71 170 3  
6 Kamiński Robert 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 99  
7 Sobotka Aleksandra  10 9 9 9 9 8 8 8 7 7 84 170 4  
8 Sobotka Iwona 10 9 9 9 9 8 8 8 8 8 86  
9 Żurawska Gabriela  10 10 10 10 9 9 8 8 8 8 90 164 5  
10 Żurawski Jerzy 9 9 8 8 8 8 7 7 6 4 74  
11 Siwiec Marcin  10 9 9 9 8 8 7 7 6 5 78 161 6  
12 Siwiec Tomasz 10 9 9 8 8 8 8 8 8 7 83  
13 Majchrzak Anna  10 10 10 9 9 9 9 8 7 7 88 160 7  
14 Majchrzak Katarzyna 9 8 8 8 8 7 7 7 6 4 72  
15 Szadkowska Małgorzata 10 9 9 8 8 8 7 7 5 5 76 159 8  
16 Szadkowska Joanna 10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83  
17 Marchewka Adam  10 10 10 9 8 8 7 6 6 4 78 155 9  
18 Marchewka Anna 9 8 8 8 8 8 7 7 7 7 77  
19 Jadczak Helena  9 8 8 8 8 7 6 6 6 3 69 153 10  
20 Jadczak Bogdan 10 9 9 9 8 8 8 8 8 7 84  
21 Burski Mikołaj 10 10 9 8 8 7 6 6 5 1 70 144 11  
22 Burski Mariusz 9 9 9 8 8 7 7 6 6 5 74  
23 Deleska Marcin  10 10 10 9 9 9 8 8 8 7 88 135 12  
24 Deleska Krzysztof 10 9 7 6 4 4 3 2 2 0 47  
25 Zglejszewski Maciej  8 7 7 6 4 4 3 3 2 2 46 131 13  
26 Zglejszewski Marek 10 9 9 9 9 8 8 8 8 7 85  
27 Owczynnikow Iwan  10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83 83 14  
28  
29 Pajewska Wiktoria  9 6 5 5 5 4 4 4 3 2 47 64 15  
30 Pajewska Wiesława 8 5 4 0 0 0 0 0 0 0 17  
                               

 

Klasyfikacja indywidualna - kategoria "junior"  
L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
1 Maziewska Klaudia  10 10 10 9 9 9 9 9 9 9 93 1  
2 Żurawska Gabriela  10 10 10 10 9 9 8 8 8 8 90 2  
3 Jadczak Jan  10 10 10 10 10 9 8 8 7 7 89 3  
5 Majchrzak Anna  10 10 10 9 9 9 9 8 7 7 88 4  
4 Deleska Marcin  10 10 10 9 9 9 8 8 8 7 88 5  
6 Sobotka Aleksandra  10 9 9 9 9 8 8 8 7 7 84 6  
7 Owczynnikow Iwan  10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83 7  
8 Marchewka Adam  10 10 10 9 8 8 7 6 6 4 78 8  
9 Siwiec Marcin  10 9 9 9 8 8 7 7 6 5 78 9  
10 Szadkowska Małgorzata 10 9 9 8 8 8 7 7 5 5 76 10  
11 Marchel Kamila  9 9 9 8 8 7 7 6 5 3 71 11  
12 Burski Mikołaj 10 10 9 8 8 7 6 6 5 1 70 12  
13 Jadczak Helena  9 8 8 8 8 7 6 6 6 3 69 13  
14 Pajewska Wiktoria  9 6 5 5 5 4 4 4 3 2 47 14  
15 Zglejszewski Maciej  8 7 7 6 4 4 3 3 2 2 46 15  
                   

 

Klasyfikacja indywidualna - kategoria "dorosły"  
L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
1 Kamiński Robert 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 99 1  
2 Jadczak Edyta 10 10 10 9 9 9 9 9 9 8 92 2  
3 Maziewski Bogdan 10 10 9 9 9 9 9 9 9 8 91 3  
4 Sobotka Iwona 10 9 9 9 9 8 8 8 8 8 86 4  
5 Zglejszewski Marek 10 9 9 9 9 8 8 8 8 7 85 5  
6 Jadczak Bogdan 10 9 9 9 8 8 8 8 8 7 84 6  
8 Szadkowska Joanna 10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83 7  
7 Siwiec Tomasz 10 9 9 8 8 8 8 8 8 7 83 8  
9 Marchewka Anna 9 8 8 8 8 8 7 7 7 7 77 9  
10 Burski Mariusz 9 9 9 8 8 7 7 6 6 5 74 10  
11 Żurawski Jerzy 9 9 8 8 8 8 7 7 6 4 74 11  
12 Majchrzak Katarzyna 9 8 8 8 8 7 7 7 6 4 72 12  
13 Deleska Krzysztof 10 9 7 6 4 4 3 2 2 0 47 13  
14 Pajewska Wiesława 8 5 4 0 0 0 0 0 0 0 17 14  
                   
Klasyfikacja indywidualna - kategoria "open"  
L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Kamiński Robert 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 99 1
2 Maziewska Klaudia  10 10 10 9 9 9 9 9 9 9 93 2
3 Jadczak Edyta 10 10 10 9 9 9 9 9 9 8 92 3
4 Maziewski Bogdan 10 10 9 9 9 9 9 9 9 8 91 4
5 Żurawska Gabriela  10 10 10 10 9 9 8 8 8 8 90 5
6 Jadczak Jan  10 10 10 10 10 9 8 8 7 7 89 6
7 Majchrzak Anna  10 10 10 9 9 9 9 8 7 7 88 7
8 Deleska Marcin  10 10 10 9 9 9 8 8 8 7 88 8
9 Sobotka Iwona 10 9 9 9 9 8 8 8 8 8 86 9
10 Zglejszewski Marek 10 9 9 9 9 8 8 8 8 7 85 10
11 Sobotka Aleksandra  10 9 9 9 9 8 8 8 7 7 84 11
12 Jadczak Bogdan 10 9 9 9 8 8 8 8 8 7 84 12
13 Owczynnikow Iwan  10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83 13
14 Szadkowska Joanna 10 9 9 9 8 8 8 8 7 7 83 13
15 Siwiec Tomasz 10 9 9 8 8 8 8 8 8 7 83 15
16 Marchewka Adam  10 10 10 9 8 8 7 6 6 4 78 16
17 Siwiec Marcin  10 9 9 9 8 8 7 7 6 5 78 17
18 Marchewka Anna 9 8 8 8 8 8 7 7 7 7 77 18
19 Szadkowska Małgorzata 10 9 9 8 8 8 7 7 5 5 76 19
20 Burski Mariusz 9 9 9 8 8 7 7 6 6 5 74 20
21 Żurawski Jerzy 9 9 8 8 8 8 7 7 6 4 74 21
22 Majchrzak Katarzyna 9 8 8 8 8 7 7 7 6 4 72 22
23 Marchel Kamila  9 9 9 8 8 7 7 6 5 3 71 23
24 Burski Mikołaj 10 10 9 8 8 7 6 6 5 1 70 24
25 Jadczak Helena  9 8 8 8 8 7 6 6 6 3 69 25
26 Deleska Krzysztof 10 9 7 6 4 4 3 2 2 0 47 26
27 Pajewska Wiktoria  9 6 5 5 5 4 4 4 3 2 47 27
28 Zglejszewski Maciej  8 7 7 6 4 4 3 3 2 2 46 28
29 Pajewska Wiesława 8 5 4 0 0 0 0 0 0 0 17 29
                   

 

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TanNowoczesny big


===================================================================


WYDARZENIA 2017 rok

II Mokotowskie Rodzinne Zawody Strzeleckie

                W dniu 25.03.2017r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „COVER” w Warszawie przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA odbyły się zawody w strzelaniu z kbks-brno w pozycji stojącej na dystansie 25 m.

W zawodach startowali uczniowie gimnazjów i liceum będących członkami sekcji strzeleckiej OPP Nr 70 oraz jedno z rodziców.

Zawodnicy startowali w kategorii indywidualnej – junior, senior, a także w kategorii drużynowej. Klasyfikacja drużynowa obejmowała zbiorczy wynik strzelań dziecka i osoby dorosłej.

Mokotowskie zawody poprzedzone były kwalifikacjami uczestników  sekcji strzeleckiej, które odbyły się na przełomie lutego i marca w czasie zajęć treningowych. Prawo do startu w zawodach finałowych uzyskało 10 osób z najlepszymi wynikami strzelań kwalifikacyjnych a tym samym prawo do zgłoszenia osoby dorosłej do swojej drużyny.

Organizatorem zawodów strzeleckich jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 70, natomiast zawody obsługiwali: Pani Teresa Dudkowska, Pani Małgorzata Kosman i Pan Włodzimierz Melion - sędzia główny zawodów.

Zwycięzcą zawodów został junior Krzysztof Kosiorek z wynikiem 90 pkt, który zdobył nagrodę główną - strzelanie z pistoletu GLOCK-17.

Nagrody oraz  puchary i statuetki,  a także  pamiątkowe dyplomy   będą wręczone w dniu 22.04. 2017 r. podczas Dnia Otwartym OPP 70.  

Poniżej przedstawiam wyniki w klasyfikacji drużynowej oraz junior i senior.

                                                                                                                   Włodzimierz Melion

 

 

 Drużyna 

L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce Suma punktów drużyny Miejsce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Klaudia Maziewska 10 10 9 9 9 9 8 8 5 4 81 6 143 4
2 Bogdan Maziewski 10 8 8 7 7 6 6 5 5 x 62 13
3 Marcin Deleska 9 9 8 7 6 3 2 x x x 44 15 45 9
4 Krzysztof Deleska 1 x x x x x x x x x 1 19
5 Patrycja Jagura 9 9 9 8 8 7 7 5 4 9 75 8 141 5
6 Mariusz Jagura 9 9 8 7 7 6 6 5 5 4 66 11
7 Kamila Marchel 8 8 8 7 7 6 6 6 5 5 66 11 138 6
8 Robert Kamiński 9 8 8 8 8 7 7 7 5 5 72 9
9 Anna Majchrzak 10 9 9 9 8 8 8 7 7 7 82 5 111 7
10 Katarzyna Majchrzak 6 5 5 5 5 3 x x x x 29 18
11 Łukasz Kendzior 10 9 9 9 8 8 7 7 7 6 80 7 167 2
12 Cezary Kendzior 10 10 10 9 9 9 8 8 7 7 87 2
13 Krzysztof Kosiorek 10 10 10 10 9 9 9 8 6 9 90 1 157 3
14 Beata Kosiorek 10 9 9 8 7 7 6 6 3 2 67 10
15 Iwan Owczynnikow 10 10 9 8 8 8 8 8 8 8 85 4 172 1
16 Aleksander Reznik 10 10 9 9 9 9 9 8 8 6 87 2
17 Patrycja Pajewska x x x x x x x x x x 0 20 30 10
18 Sebastian Pajewski 10 8 6 4 1 1 x x x x 30 17
19 Michał Jabłoński 8 8 8 6 5 5 3 3 2 0 48 14 92 8
20 Gordiana Wozniak 8 7 6 6 6 5 2 2 2 0 44 15

 

Juniorzy

L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
13 Krzysztof Kosiorek 10 10 10 10 9 9 9 8 6 9 90 1
15 Iwan Owczynnikow 10 10 9 8 8 8 8 8 8 8 85 2
9 Anna Majchrzak 10 9 9 9 8 8 8 7 7 7 82 3
1 Klaudia Maziewska 10 10 9 9 9 9 8 8 5 4 81 4
11 Łukasz Kendzior 10 9 9 9 8 8 7 7 7 6 80 5
5 Patrycja Jagura 9 9 9 8 8 7 7 5 4 9 75 6
7 Kamila Marchel 8 8 8 7 7 6 6 6 5 5 66 7
19 Michał Jabłoński 8 8 8 6 5 5 3 3 2 0 48 8
3 Marcin Deleska 9 9 8 7 6 3 2 x x x 44 9
17 Patrycja Pajewska x x x x x x x x x x 0 10

 

Seniorzy

L.p Imię i nazwisko seria strzałów Indywidualna suma punktów Miejsce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
12 Cezary Kendzior 10 10 10 9 9 9 8 8 7 7 87 1
16 Aleksander Reznik 10 10 9 9 9 9 9 8 8 6 87 2
8 Robert Kamiński 9 8 8 8 8 7 7 7 5 5 72 3
14 Beata Kosiorek 10 9 9 8 7 7 6 6 3 2 67 4
6 Mariusz Jagura 9 9 8 7 7 6 6 5 5 4 66 5
2 Bogdan Maziewski 10 8 8 7 7 6 6 5 5 x 62 6
20 Gordiana Wozniak 8 7 6 6 6 5 2 2 2 0 44 7
18 Sebastian Pajewski 10 8 6 4 1 1 x x x x 30 8
10 Katarzyna Majchrzak 6 5 5 5 5 3 x x x x 29 9
4 Krzysztof Deleska 1 x x x x x x x x x 1 10

 

 

 

Gratulacje dla zespołu i Pani Agnieszki Penczonek - instruktorki.

 

 

 

Zespół OPP 70 w choreografii "Motyle" pod kierownictwem Agnieszki  Penczonek zajął III miejsce na Konkursie Tanecznym

w ramach XII  Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Mokotowa.

 

 

 

 

                                             I Mokotowskie Rodzinne Zawody Strzeleckie

 W dniu 14.05.2016 r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „COVER” w Warszawie przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA odbyły się rodzinne zawody w strzelaniu z kbks-brno w pozycji stojącej na dystansie 25.

W zawodach startowali uczniowie gimnazjów i liceum będących członkami sekcji strzeleckiej OPP 70, którzy wraz z rodzicem lub pełnoletnim rodzeństwem tworzyli 2-osobowe drużyny.

Zawodnicy startowali w kategorii generalnej, indywidualnej – junior i senior, a także w kategorii drużynowej. Klasyfikacja drużynowa obejmowała zbiorczy wynik strzelań dziecka i osoby dorosłej.

Mokotowskie zawody poprzedzone były kwalifikacjami uczestników sekcji strzeleckiej, które odbyły się 23 kwietnia oraz 7 maja w czasie zajęć treningowych. Prawo do startu w zawodach finałowych uzyskało 10 osób z najlepszymi wynikami strzelań kwalifikacyjnych a tym samym prawo do zgłoszenia osoby dorosłej do swojej drużyny.

Organizatorem zawodów strzeleckich było Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 70, natomiast zawody obsługiwali Pani Teresa Dudkowska i Pan Włodzimierz Melion.

Podczas zawodów uczestnikom dopisywały humory, a po ich zakończeniu wszyscy wyrazili chęć ponownego startu w przyszłym roku szkolnym.

Zwyciężczynią zawodów została juniorka Klaudia Maziewska z wynikiem 89 pkt, która zdobyła nagrodę główną , strzelanie z pistoletu GLOCK-17.

Poniżej przedstawiam wyniki w klasyfikacji drużynowej oraz junior, senior i drużynowej.


                                                                                                                   Włodzimierz Melion

  

W y n i k i  zawodów

senior

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

Cezary Kendzior

83

1

Jacek Miroński

76

2

Aleksander Reznik

75

3

 

junior

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

uwagi

Klaudia Maziewska

89

1

Krzysztof Kosiorek

84

2

3 x 10; 2 x 9; 2 x 8

Łukasz Kendzior

84

3

3 x 10; 2 x 9; 3 x 8

Jeżeli dwóch strzelców osiągnęło ten sam wynik, to wygra ten zawodnik, który ma największą ilość przestrzelin do każdego pierścienia tarczy w porządku malejącym.


drużyn rodzinnych

Imię i nazwisko

wynik

miejsce

uwagi

Łukasz Kendzior & Cezary Kendzior

167

1

Jędrzej Miroński & Jacek Miroński

152

2

Marek Szymański & Leszek Szymański

148

3

Jeżeli dwóch strzelców osiągnęło ten sam wynik, to wygra ten zawodnik, który ma największą ilość przestrzelin do każdego pierścienia tarczy w porządku malejącym.