niedziela, 31 maj 2020

Rekrutacja na zajęcia OPP 70 na rok szkolny 2020/2021!!!

Na obecnym etapie rekrutacji w dniach od 15 maja (od godz. 1500) do 02 czerwca (do godz. 1600)

można rejestrować w systemie rekrutacji nowych kandydatów.

W celu dokonania formalności należy skorzystać ze strony: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl.

W związku z aktualną sytuacją nie trzeba dostarczać wniosków osobiście - skan/fotografię wypełnionego wniosku należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Z przykrością informuję, że system rekrutacji „nie pamięta” ubiegłorocznych formularzy uczestników naszych zajęć. Dla każdego dziecka należy na nowo utworzyć konto/profil, a dopiero w następnym kroku wybrać zajęcia do kontynuacji.

Bardzo proszę o wpisywanie do formularza adresu mailowego i telefonu chociaż jednego z rodziców/opiekunów. Nie ma – co prawda – takiego obowiązku, ale w znacznym stopniu ułatwi to kontakty zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Proszę także o zadbanie, aby przesyłane mailem załączniki zawierające formularz kontynuacji dawały możliwość odczytania zapisanych na nich informacji.

Oddzielnym komunikatem poinformuję, kiedy będziemy oczekiwali od Państwa dostarczenia podpisanych wniosków w formie papierowej.

 Krzysztof Gąsiorek

Dyrektor OPP 70


Wszelkie informacje na temat rekrutacji oraz jej szczegółowy harmonogram znajdują się na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy pod adresem:

http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/placowki-oswiatowo-wychowawcze

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami i zasadami, które są jednolite dla całej Warszawy.

 

Zapraszamy do zapopznania się z ofertą Ogniska i do korzystania z naszych nieodpłatnych zajęć.