Imię i nazwisko / e-mail  

  Rodzaje zajęć

 Aleksandra Borcz

 a.borcz@opp70.pl

  • Akrobatyka

 Daniel Dąber

 d.daber@opp70.pl

  • Arduino

  • Tworzenie aplikacji multimedialnych 

  • Zarządzanie systemami informatycznymi

 Arkadiusz Górka

 a.gorka@opp70.pl

  • Nauka gry na gitarze  

 Ewa Jarota

 e.jarota@opp70.pl

  • Świat wokół nas (SP 190)

 Małgorzata Kosman

 m.kosman@opp70.pl

  • Korektywa (SP 70, SP 190, SP 260)

  • Korektywa ukierunkowana

  • Tańce (SP 190, SP 260)

  • Sport przedszkolaka

  • Tańce przedszkolaka

  • Tenis stołowy (SP 190)

 Włodzimierz Melion

 w.melion@opp70.pl

  • Gry sportowe

  • Piłka nożna

  • Siatkówka

  • Strzelectwo

  • Zabawy i gry ruchowe

 Jolanta Mikołajewicz

 j.mikolajewicz@opp70.pl

  • Zajęcia wokalno-instrumentalne (SP 260)

 Agnieszka Penczonek

 a.penczonek@opp70.pl

  • Taniec nowoczesny

  • Podstawy baletu

  • Taneczna grupa teatralna

  • Hip-hop

 Justyna Polkowska

 j.polkowska@opp70.pl

  • Piszę pięknie (SP 190)

 Aleksandra Zawodzińska

 a.zawodzinska@opp70.pl 

  • Plastyka (SP 70),

  • Wesołe koraliki (SP 70, SP 157),

  • Papierowe fantazje (SP 70),

  • Filcowanki (SP 70),

  • Pracownia szycia zabawek,

  • Warsztaty tkackie

  • Wyszywanki (SP 190)

  • Zgrabne paluszki (SP 157 i SP 190)

 Anna Sokal

 a.sokal@opp70.pl

  • Grafika komputerowa  i multimedia

  • Programowanie

  • Szachy

 vacat

 biuro@opp70.pl

  • Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu

 vacat

 biuro@opp70.pl

 

  • Nauka gry na keyboardzie

  • Umuzykalnianie z rytmiką

 vacat

 biuro@opp70.pl

  • Angielski w zabawie

 vacat

 biuro@opp70.pl

 

  • Język hiszpański

 

Nauczyciele / Instruktorzy

© 2022 / OPP70