© 2022 / OPP70

Nasz spektakl "CHRISTMAS SHOW" w Rybniku
19 grudnia 2023

W dniach 14 - 16 grudnia 2023 r. Taneczna Grupa Teatralna OPP 70 realizowała historyczną wyprawę do Rybnika na zaproszenie Zespołu Edukacyjno – Artystycznego „Przygoda”. Już przygotowanie do wyjazdu powodowały wiele emocji, a start w pierwszą podróż poza Warszawę ze spektaklem „CHRISTMAS SHOW” został udokumentowany TU>>>>>

Nasza 3 dniowa wizyta w Rybniku obfitowała w niesamowitą ilość atrakcji:

🌲 w dniu 15 grudnia dwukrotnie zagraliśmy spektakl „CHRISTMAS SHOW” – o godz. 10:30 dla szkół i o godz. 17:00 spektakl otwarty. Oba pokazy były bardzo serdecznie przyjęte przez publiczność.

🌲 W przerwie między koncertami zwiedziliśmy rybnicki rynek i kulisy Teatru Ziemi Rybnickiej J

🌲 Wieczorową porą gospodarze zrewanżowali się koncertem świątecznym kilku grup działających w OPP "Przygoda".

🌲 W sobotę (16.12.) odbyły się warsztaty taneczne i aktorskie dla naszej grupy – prowadzone przez nauczycieli OPP „Przygoda”: Magdalenę Makosz i Maję Wolfard-Dąbrowską.  Grupy OPP „Przygoda”: Dancing Queens, Wolfart i Error wzięła pod swoją artystyczną opiekę Pani Agnieszka Penczonek.

🌲Wspólne rozmowy i zabawa tancerzy pozostaną na długo w naszej pamięci... – dały nam wszystkim duuuuuuużo radości 😊

🌲Artystyczną eskapadę do Rybnika postrzegamy jako SUKCES Tanecznej Grupy Teatralnej OPP 70 i Pani Agnieszki Penczonek!!! 😊 😊 😊

 

 

Dziękujemy za wszystko - to była dla nas wspaniała Przygoda! Nie możemy doczekać się ponownego spotkania 😍🌲

Szczególne podziękowania składamy Pani Dyrektor Anicie Geratowskiej oraz wszystkim Pracownikom „Przygody” za tak gorące przyjęcie.

To był dla nas zaszczyt!

 

Dziękujemy za fantastyczny czas spędzony wspólnie z Wami! ❤️❤️❤️❤

 

Multimedialne widowisko taneczne pt. „CHRISTMAS SHOW” jest autorskim projektem Pani Agnieszki Penczonek, która spektakl wyreżyserowała, opracowała choreografię wszystkich scen i zaprojektowała kostiumy.

Premiera spektaklu odbyła się dnia 22 stycznia 2023 roku na gościnnej scenie Domu Kultury „KADR”.